Sosyal Medya Eğitimi Ne İşe Yarar?

SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ Sosyal medya eğitimi ile bireylerin internette ve gezinmiş oldukları sosyal ağlar hakkında nasıl kullanılması gerektiği ve yararları zararları hakkında bilgi sahibi olarak çocuklarını ve çevrelerini uyararak kötüye kullanımı en aza indirmek mümkün olabilmektedir. Kişiler bir takım sosyal Okumaya devam et Sosyal Medya Eğitimi Ne İşe Yarar?

Aşkın rengi vuslata yansırmış

Bir bedende saklanabilen masum duygunun adıdır aşk.. Masum bakışların birbirine adadığı gönül bağına aşk denilirken sadece ismiyle var olan bu duygunun sahip olduğu bir renk olmalıydı. Yeryüzünde her maddenin bir rengi var peki aşk denilen bu masumiyetin de bir rengi Okumaya devam et Aşkın rengi vuslata yansırmış

Vizyonun genişse beklentilerin büyüktür!

Hayattan şikayetçi olmak nedir size göre? Hayattan neye göre şikayet edersiniz? Hayat şikayet edilecek durumları kendiliğinden mi geliştirir yoksa biz içinde bulunduğumuz durumu objektif değerlendiremediğimiz için mi aforizmalı isyanlarda bulunuruz hep? Bugün, şehir merkezinde yaşadığım enteresan bir durumdan bahsedeyim size. Okumaya devam et Vizyonun genişse beklentilerin büyüktür!

Tog Sohbet Ne İşe Yarıyor?

Tog sohbet, toplum gönüllülerinin belirledikleri ihtiyaçlara göre sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirebilmek amacıyla üniversitelerin kulüplerinde, çeşitli topluluklarda ve ya gruplarda bir araya geldikleri ve paylaşımlarda bulundukları toplantılardır. Tog sohbet ne işe yarıyor? Gençlerin güçlendirilmesini sağlamak, toplumsal barışın, dayanışmanın ve Okumaya devam et Tog Sohbet Ne İşe Yarıyor?

Sohbet Etme Sanatı Olarak Kast Edilen Nedir?

Yapılan her iş sanata benzetilme suretiyle, içselleştirilmeye asilleştirmeye ve hatta yüceltilmeye çalışılmaktadır. Onlarca konu başlığının bu kapsama dahil olduğu gibi sohbet ve sohbet etmek de nasibini almıştır. Sohbet etmek bir sanata benzetilir ve de bu sanatı icra eden sanatçılar olduğu, Okumaya devam et Sohbet Etme Sanatı Olarak Kast Edilen Nedir?